+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12





Сумка Leone DNA Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Leone DNA Black
Містка спортивна сумка з лінійки DNA від італійського бренду LEONE 1947 — ідеальний вибір для бійців та спортсменів. Завдяки об’єму 75 літрів, вона легко вміщує все необхідне для тренування: екіпірування, одяг, взуття та аксесуари.
Особливості:
• Великі золоті принти з фірмовим стилем LEONE — виділяють вас серед інших;
• Три місткі бічні кишені на блискавці для зручної організації речей;
• Просторе центральне відділення для основного спорядження;
• Зручні ручки та наплічний ремінь для комфортного транспортування;
• Розміри: 62 х 38 х 32 см.
WE ARE COMBAT SPORTS. Це більше, ніж слоган — це ДНК справжніх бійців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 62 см |
| Ширина | 38 см |
| Глибина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | три внешних кармана на молнии |
| Ручки | усиленная съемная ручка с рукояткой сверху, ручки по бокам |
- Ціна: 3 511 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500212
3 511 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний






