+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12





Сумка Leone Flag Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Leone Flag Black
Елегантна спортивна сумка Flag зі штучної шкіри з великим центральним відділенням ємністю 40 літрів та практичною боковою кишенею. Для зручності спортсмена сумка оснащена звичайними ручками, що дозволяють переносити в руках. Між собою їх можна скріплювати липучкою. Передбачено і довгий ремінь для перенесення на плечі. Він кріпиться на карабінах, тому при необхідності може бути знято. Сумка не тільки функціональна, а й виглядає чудово. Деталі та принти, які можна поєднувати з усім екіпіруванням лінійки Flag.
Матеріал: синтетична шкіра
Місткість: 40л
Глибина: 26см
Висота: 30см
Ширина: 51см
Пол: Унісекс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Овальна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 26 см |
- Ціна: 2 339 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500201
2 339 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний







