




Бігова доріжка інерційна VNK Force Pro з опором
У зв'язку з габаритами товару, відправка Новою Поштою можлива лише за передплатою на послуги доставки.
Бігова доріжка інерційна VNK Force Pro з опором
Європейський бренд представляє професійну бігову доріжку VNK Force Pro.
Це інерційна (механічна) бігова доріжка: рух полотна здійснюється виключно за рахунок зусиль спортсмена. Даний вид бігових доріжок максимально імітує природний біг або ходьбу людини. Тепер нема необхідності завжди бігти в одному заданому темпі, спортсмен самостійно, без зайвих дій, може прискорюватися або сповільнюватися, може змінити біг на ходьбу.
Необхідні параметри тренування відстежуються за допомогою дисплея: тривалість бігу, дистанція, швидкість, витрачені калорії.
Розмір полотна (бігова поверхня) становить 160х58 см.
Максимальна вага користувача - до 190 кг
Для комфортного тренування у доріжки є поручні. Біля дисплея передбачено тримач для пляшки.
Також біля поручнів розташований важіль, за допомогою якого можна додавати навантаження: створюється магнітний опір і спортсмену необхідно прикладати більше зусиль для руху бігового полотна.
Матеріал: метал / пластик.
Габарити: 200х90х153 см, вага - 160 кг
Габарити в упаковці: 185х105х65 см, вага - 180 кг
Для комфортного переміщення бігової доріжки, у тренажері передбачено транспортувальні коліщата.
Бігова доріжка інерційна VNK Force Pro відмінно підійде для обладнання тренажерних і Кроссфіт залів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VNK |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Механічна |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 190 кг |
| Довжина полотна | 160 см |
| Ширина полотна | 58 см |
| Встановлення кута нахилу | Немає |
| Функции компьютера | Швидкість, Час, Витрата калорій |
| Вага | 160 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 153 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/пластик |
| <delivery | Да |
| Додатково | Показники дисплея: тривалість бігу, дистанція, швидкість, витрачені калорії |
| Вага користувача | до 190 кг |
| розмір полотна | 160х58 см |
- Ціна: 99 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: CS002
131 125 ₴
99 990 ₴
- +380 (93) 352-50-12Сергій
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


