+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12





Сумка Leone Boxe Case
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Leone Boxe Case
Багатофункціональна сумка, призначена для перенесення рукавичок, взуття чи особистих речей.
Дихаюча сітка, розташована збоку, забезпечує вентиляцію та розсіювання вологи та запахів, що дозволяє використовувати її як практичний контейнер для рукавичок або взуття в залежності від необхідності.
Подвійна паралельна застібка-блискавка забезпечує вільний доступ до сумки, а подвійна ручка полегшує операцію відкриття/закриття та транспортування.
Розмір: довжина – 35 см, висота – 15 см, Ширина – 18 см. Об'єм – 9,5 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Овальна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 9.5 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 15 см |
| Глибина | 18 см |
- Ціна: 574 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500170
574 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний




