


Лижний тренажер VNK Skierg C2 PRO
У зв'язку з габаритами товару, відправка Новою Поштою можлива лише за передплатою на послуги доставки.
Лижний тренажер VNK Skierg C2 PRO
Лижний тренажер VNK Skierg C2 PRO – професійне обладнання, яке відмінно доповнить тренажерний ряд будь-якого спортивного залу.
Тренуючись на даному тренажері, спортсмен отримує такі ж навантаження як при катанні на лижах, тільки функцію лижних палиць виконує спеціальний трос. Навантаження на такому тренажері підбирається кожним користувачем індивідуально, тому лижний тренажер VNK Skierg C2 PRO підходить і для досвідченого лижника, і для новачка.
У тренажері передбачено регулювання опору – 10 рівнів.
На спеціальний дисплей виводяться наступні показники: швидкість, час тренування, дистанція, витрачені калорії.
Тренажер – вільностойовий, не вимагає кріплення до стіни. У комплекті також передбачена спеціальна підставка для установки.
Габаритний розмір в робочому стані: 130х60х214 см. Вага – 60 кг
Розміри упаковки: 135х67х60 см, вага – 65 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VNK |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Вільний вага |
| М'язи, що тренуються | Руки, Плечі, Спина, Прес |
| Вага | 65 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 214 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь/пластик |
| Додатково | показатели дисплея: скорость работы, время тренировки, пройденная дистанция, потраченные калории |
- Ціна: 34 469 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60166
34 469 ₴
- +380 (93) 352-50-12Сергій
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


