




Сумка-рюкзак Leone Black Ed
Сумка-рюкзак Leone Black Ed
Сумка-рюкзак Leone Black Ed - надзвичайно місткий виріб (об'єм 70 л). Стане чудовим помічником для професійних бійців, і для спортсменів, які практикують дисципліни, що вимагають використання великої кількості різноманітного екіпірування та громіздкого обладнання.
Може використовуватися в двох варіантах: і як сумка, і як рюкзак. Міцні наплічні лямки прибираються в потайну кишеню на блискавці, які знаходиться на дні сумки.
Основний відсік – найширший. Крім того в сумці передбачені ще 3 кишені – у торцях виробу та одна накладна в передній частині. Відсіки з боків - досить місткі, тому Ви з легкістю зможете розкласти речі та аксесуари, що вимагають просушування, окремо від решти екіпірування. Всі ці кишені оснащені сіткою для максимального повітрообміну.
Матеріал сумки-рюкзака - PVC/PA, матеріал кишень – сітка і легка водонепроникна тканина.
Для комфортного використання в якості рюкзака, зверху передбачена спеціальна ремінна ручка. В комплекті також є спеціальний ремінь для носіння сумки на плечі.
Сумка виконана в стильному матовому дизайні і прикрашена чорними глянсовими і срібними деталями.
Всі кишені і основний відсік закриваються з допомогою блискавки Zip.
Габаритний розмір виробу: 65х35х32 см, об'єм – 70 літрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ПВХ |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 32 см |
- Ціна: 3 511 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500167
3 511 ₴
- +380 (93) 352-50-12Сергій
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний



