




Сумка Leone Grey
Сумка Leone Grey
Сумка Leone Grey – неординарна спортивна сумка з незвичайним дизайном і яскравими деталями. Сумка досить містка завдяки продуманій конструкції: широкий отвір на блискавці після закриття фіксується спеціальними пластиковими пряжками, завдяки чому стає більш компактною і зручною для перенесення.
З боків сумки знаходяться додаткові кишені, їх флуоресцентні блискавки яскраво виділяються і гармонують з логотипом.
Виготовлена з міцного нейлону сірого немаркого кольору, а також декорована вставкою м'якого PVC з яскравим логотипом Leone.
Сумка середнього розміру: 62 х 35 см, висота 30 см (обсяг до 65 л). Ручки сумки регульовані, що також додасть комфорту, а також є знімний плечовий ремінь.
Сумка Leone Grey стане відмінним вибором будь-якого спортсмена!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 65 л |
| Висота | 62 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | два боковых на молнии |
- Ціна: 1 698 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500107
1 698 ₴
- +380 (93) 352-50-12Сергій
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний



