+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12





Сумка-рюкзак V`Noks PRO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-рюкзак V`Noks PRO
Новий матеріал! Новий дизайн! Нова якість!
Сумка-рюкзак V`Noks PRO може використовуватися як рюкзак або сумка. Склад: нейлон та сітка. Лямки рюкзака можна приховати за подвійним дном. Головне відділення застібається на U-подібну блискавку-замок. З боків знаходяться лямки зі зручною рукояткою і знімний ремінь. Також є бокова кишеня на блискавці. У торцях сумки знаходяться: кишеня з сітки на блискавці з одного боку, відділення на блискавці для взуття - з іншого. Для зручності, зверху знаходиться додаткова прогумована ручка. Сумка-рюкзак вміщає до 46 літрів. Довжина (по дну) - 65 см, ширина - 28 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V'Noks |
| Країна виробник | Польща |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Нестандартна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 46 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 28 см |
- Ціна: 1 725 ₴
- Немає в наявності
- Код: 60106
1 725 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний







