+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12





Сумка Leone Pro Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Leone Pro Black
Елегантність і функціональність - це дві концепції, що лежать в основі дизайну сумки LEONE PRO BLACK.
Елегантність в обробці: поєднання матового і глянсового чорного кольору з золотою фурнітурою і логотипом «Leone 1947» виглядає лаконічно і стильно.
Функціональність завдяки великому об'єму (75 л): сумка ідеально підходить для будь-якої спортивної діяльності, необхідна для тих, хто займається бойовими видами спорту, для перевезення будь-якого необхідного тренувального обладнання.
Дно сумки зроблено з водонепроникного матеріалу PVC; протиковзка петля на плечовому ремені забезпечує найкращий комфорт плеча під час транспортування сумки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 62 см |
| Глибина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | три внешних кармана на молнии |
- Ціна: 2 561 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500088
2 561 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний



