+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12



Спортивна сумка Leone Fleece Blue
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Leone Fleece Blue
Спортивна сумка Leone Fleece Blue – м'яка, легка і в той же час стильна, яка підходить як для тренажерного залу, так і для щоденного носіння. Виготовлена з високоміцної бавовни, вона володіє відмінними характеристиками зносостійкості. Лого і колір сумки збережуть свій первинний вигляд навіть після численних прань.
Сумка Leone Fleece дуже містка, а все завдяки добре продуманій конструкції. Для зручності спортсмена оснащена звичайними ручками, що дозволяють переносити її в руках. Сумка не тільки функціональна, але й практична і стильна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Бавовна |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 36 л |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 58 см |
| Глибина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | по бокам |
- Ціна: 1 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500072
1 440 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


