




Сумка Leone Sportivo Black
Сумка Leone Sportivo Black
Сумка Leone Sportivo Black - це зручна сумка для всіх, хто займається боксом або будь-яким іншим видом спорту. Виготовлена з високоміцного нейлону, вона володіє відмінними характеристиками зносостійкості і прослужить вірою і правдою не один рік. Незважаючи на свою компактність, сумка дуже містка, а все завдяки добре продуманій конструкції. По обидва боки передбачені дві великі кишені. Для зручності спортсмена сумка оснащена звичайними ручками, що дозволяють переносити її в руках. Між собою їх можна скріплювати липучкою. Передбачений і довгий ремінь для перенесення на плечі. Він кріпиться на карабінах, тому при необхідності може бути знятий. Сумка не тільки функціональна, але і виглядає відмінно. Сумка вміщає до 80 літрів. Ширина – 33 см, висота - 35 см, довжина - 70 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | два боковых на молнии |
- Ціна: 2 339 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500047
2 339 ₴
- +380 (93) 352-50-12Сергій
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний





