+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12





Сумка-рюкзак Leone
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-рюкзак Leone
Сумка-рюкзак Leone - дуже зручна і практична сумка від бренду Leone може бути використана як рюкзак. Для цієї мети вона оснащена висувними плечовими ременями з регуляторами, за допомогою яких Ви можете підібрати їх довжину в залежності від Ваших індивідуальних параметрів. Модель також оснащена ручками, які дозволяють переносити її в руках, та ще двома – з боків. Пошивальним матеріалом послужив високоміцний водостійкий нейлон, який легко відмивається від бруду. Сумка оснащена надійною блискавкою. Розмір сумки - довжина - 60 см, ширина-40 см; висота-30 см, об'єм - 70 л. За рахунок регульованих ременів, сумка може бути збільшена до 90 см в довжину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 30 см |
- Ціна: 2 925 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500011
2 925 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний






