+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12





Сумка Leone Italy
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Leone Italy
Сумка Leone Italy зроблена з високоякісного нейлону, дуже міцна, забезпечить Вам необхідну зручність і практичність у використанні. Її можна носити в тренажерний зал або використовувати для туристичних цілей. У комплекті з регульованими м'якими лямками сумка ідеально підходить для далеких подорожей. Плюс м'який, знімний плечовий ремінь, дає ще більше можливостей для носіння сумки. Також є 2 бічні кишені на блискавці для зберігання маси необхідних дрібниць. Сумка вміщає до 45 літрів. Діаметр – 32 см, довжина - 60 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Кругла |
| Призначення | Унісекс |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | передний карман на липучке, два боковых на молнии |
- Ціна: 1 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500009
1 940 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


