+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12





Сумка Leone Commando
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Leone Commando
Сумка Leone Commando зроблена з високоякісного поліестеру, дуже міцна, забезпечить Вам необхідну зручність і практичність у використанні. Її можна носити в тренажерний зал або використовувати для туристичних цілей. Вона володіє великим відсіком для розміщення великого інвентарю та одягу, який закривається на блискавку. По боках також передбачені кишені, які добре пропускають повітря і дозволяють переносити вологі після тренування речі. Сумка оснащена звичайною ручкою, що дозволяє переносити її в руках. Крім того, є довгий наплічний ремінь, який кріпиться за допомогою карабінів і може бути знято в будь-який момент. Сумка вміщає до 65 літрів. Діаметр – 32 см, довжина - 80 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leone |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Кругла |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 65 л |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | передний и боковой карман на молнии |
- Ціна: 3 277 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500008
3 277 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний





