+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12
-27%








Сумка-рюкзак RDX Gear Bag
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-рюкзак RDX Gear Bag
RDX GEAR BAG може використовуватися як рюкзак або сумка. Склад: нейлон, сітка, гель і піна. Лямки рюкзака можна приховати за подвійним дном. Головне відділення застібається на U-подібну блискавку-замок. З боків знаходяться лямки із зручною рукояткою, посиленою гелем, та 2-ма знімними ременями. Також є 2 бічні кишені на блискавці, попереду - кишеня на липучці, і top-кишеня на блискавці. Сумка-рюкзак вміщує до 45 літрів. Довжина – 58 см, ширина - 29 див. Купити сумку-рюкзак за прийнятною ціною можна в нашому магазині rdxinc.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RDX |
| Країна виробник | Великобританія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Овальна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 58 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | карман спереди на липучке. карман сверху на молнии. два боковых кармана на молнии, один с вентилируемой сеткой. |
- Ціна: 3 473 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11902
4 758 ₴
3 473 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


