+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12





Підшипник кульковий радіальний однорядний 6904 Z (20x37x9 мм) Під 20 мм вісь
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний кульковий підшипник 6904 Z под 20 мм вісь.За вигідною ціною. Цей однорядний радіальний підшипник із металевим захисним екраном (розміри 20x37x9 мм) ідеально підходить для високошвидкісних застосувань і забезпечує низьке тертя та шум.
Ключові особливості:
- Тип: Кульковий радіальний однорядний.
- Захист: Обладнаний металевим захисним екраном (індекс Z) з одного боку обох, який запобігає потраплянню пилу та бруду всередину, зберігаючи мастило.
- Матеріал: Виготовлений із міцної підшипникової сталі (наприклад, хромована сталь 52100) для тривалого терміну експлуатації.
- Низький рівень шуму та вібрації: Оптимізований для високошвидкісного обертання з мінімальним тертям.
Сфери застосування:
Підшипники серії 6904 Z широко використовуються в обладнанні, де потрібне компактне рішення з гарною навантаженням. Вони ідеально підходять для:
- Електродвигун
- Велосипедних втулок і кареток (часто трапляються в промислових велосипедних компонентах)
- Сільськогосподарської техніки
- Транспортних систем
- Різного промислового обладнання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Характеристика | |
| Тип підшипника | Кульковий радіальний однорядний |
| Позначення | 6904 Z |
| Внутрішній діаметр (d) | 20 мм |
| Зовнішній діаметр (D) | 37 мм |
| Ширина (B) | 9 мм |
| Тип ущільнення | металлический экран |
| Особливості | Закритий |
- Ціна: 53 ₴/пара
- В наявності
- Код: 6904-20
53 ₴/пара
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


