+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12


Вісь для тачки Ø20 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вісь для садової або будівельної тачки, зроблена з якісного металу, витримує навантаження до 400 кг.
Посадкове місце: 8 см
Довжина осі: 16 см
Гайки: 4 шт
Шайби: 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр осі | 8.5 см |
- Ціна: 135,15 ₴
- В наявності
- Код: О-20
135,15 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


