+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12



Покришка на квадроцикл atv 27х12-12 DI2010 Duro (6PR) Buffalo
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришки а atv 27х12 R12 DURO Buffalo («Буйвол») для квадроциклів — міцна 6тишарова покришка демонструє витривалість і продуктивність, гарну керованість і агресивне гальмування більшості різновидів позашляхових ґрунтів (зарослих травою, гравійною трасе та скелястими стежками, по щільних ґрунтівках і навіть по снігу та асфальту).
Покришки демонструють високу стійкість до зношування та мають тривалий термін експлуатації.
Шина має брудний малюнком і діагональний протектор, водночас демонструє вельми гідну накат і середню шумність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | DURO |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шини | Радіальна |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 300 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Територія шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Тип шини для спецтехніки | Безкамерна |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
- Ціна: 4 083,63 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: DI2010
4 083,63 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


