+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12
Подарунок










Покришка 3.50-18 (100/90-18) 62G 8PR General Style Long Life всесезонна
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 180 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Покришка 3.50-18 (100/90-18) 62G 8PR General Style Long Life всесезонна»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Висота профілю шини | 90 |
| Вид шини | Пневматична |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 3.5" |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс швидкості | G |
| Індекс навантаження шини | 62 |
| Призначення | Дорожні/Шосейні |
| Технічні характеристики | |
| Індекс навантаження | 260 кг |
| Шарованість корду | 6 PR |
- Ціна: 1 272 ₴
- В наявності
- Код: YX-942
1 272 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний




