+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12




Металопластикова безшовна труба 26х3мм, "Pexal" PEX-Al-РЕХ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безшовна металопластикова труба "Pexal" LASER PEX-Al-РЕХ 26 мм * 3 мм найчастіше застосовується для систем опалення, оскільки для розведення холодного водопостачання використовується шовна труба, яка має температурний робочий діапазон до 60 °C і розрахований на менший робочий тиск.
Внутрішній полімерний шар труби підтримує і зберігає прохід, а зовнішній поліетиленовий оберігає від механічних пошкоджень і зовнішніх несприятливих впливів.
Труба набагато перевершує поліпропілен у терміні експлуатації за високих температур теплоносія, має менше лінійне розширення й менше з'єднань. Металопластикова труба здатна впродовж тривалого часу працювати в системах опалення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pexal |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для газопостачання, Для систем кондиціонування, Для питної води |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Товщина стінки труби | 3 мм |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 115 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 20 бар |
| Довжина бухти | 50 м |
| Колір | Білий |
- Ціна: 53 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 50 пог.м
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: PL-26
53 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 50 пог.м
Показати всі оптові ціни+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


