



Металопластикова безшовна труба 16х2мм, "Pexal" LASER PEX-Al-РЕХ
Безшовна металопластикова труба "Pexal" LASER PEX-Al-РЕХ 16 мм * 2 мм найчастіше застосовується для системи теплої водяної підлоги, оскільки для розведення холодного водопостачання використовується шовна труба, яка має температурний робочий діапазон до 60 °C і розрахований на менший робочий тиск. На відміну від труб із зшитого поліетилену, така труба має велику теплопровідність і швидше прогрівають тепла підлога.
Внутрішній полімерний шар труби підтримує і зберігає прохід, а зовнішній поліетиленовий оберігає від механічних пошкоджень і зовнішніх несприятливих впливів.
Труба набагато перевершує поліпропілен у терміні експлуатації за високих температур теплоносія, має менше лінійне розширення й менше з'єднань. Металопластикова труба здатна впродовж тривалого часу працювати в системах опалення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pexal |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для газопостачання, Для систем кондиціонування, Для питної води |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 115 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 20 бар |
| Довжина бухти | 100 м |
| Колір | Білий |
- Ціна: 23,32 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 100 пог.м
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: PL-16
23,32 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 100 пог.м
Показати всі оптові ціни- +380 (93) 352-50-12Сергій
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


