



Металопластикова безшовна труба 16х2мм, "VALSIR" PE-X/Al/РЕ-Х
Безшовна металопластикова труба "Valsir" PE-X/Al/РЕ-Х 16мм*2мм найчастіше застосовується для системи тепла водяна підлога, оскільки шовна труба використовується тільки для розводки холодного водопостачання, має температурний робочий діапазон до 60°С і розрахована на менший робочий тиск.
На відміну від труб із зшитого поліетилену, така труба має більшу теплопровідність і швидше прогріває теплу підлогу.
Внутрішній полімерний шар труби підтримує і зберігає прохід, а зовнішній поліетиленовий оберігає від механічних пошкоджень і зовнішніх несприятливих впливів.
Труба значно перевершує поліпропілен у терміні служби за високих температур теплоносія, має менше лінійне розширення і менше з'єднань.
Максимальна температура, яку можуть витримати металопластикові труби, становить +115℃. Поліпропіленові поступаються їм за цим показником, який знаходиться в межах 95-100℃. Металопластикові труби здатні протягом тривалого часу працювати в системах опалення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valsir |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для газопостачання, Для систем кондиціонування, Для питної води |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 115 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Руйнівний тиск | 20 бар |
| Довжина бухти | 100 м |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 139,61 ₴/бухта
- В наявності
- Код: VLP-16
2 139,61 ₴/бухта
- +380 (93) 352-50-12Сергій
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


