

Труба VALSIR Pexal PEX/Al/PEX 26Х2 металопластикова Білий(White)
Опис:
Металопластикова труба Pexal це безшовна труба, що складається з 3 шарів, склеєних між собою спеціальним клеєм:
- 1 зовнішній шар: PE – шар зшитого поліетилену;
- 2 шар: AL – шар алюмінію;
- 3 внутрішній шар: PEX – шар зшитого поліетилену.
1 шар - зовнішній шар РЕ виконує захисну функцію від механічних пошкоджень
2 шар - середній шар алюмінію AL зварюється встик лазером. Він призначений для зменшення коефіцієнта лінійного розширення труби від температури. І одночасно надає міцність і форму трубі.
3 шар – гладкий, і хімічно неактивний, виключає утворення відкладень на стінках труби і звуження прохідного діаметра. Відповідає всій вимогам для використання його для питної води.
З'єднання труб відбувається за допомогою спеціальних металопластикових фітингів. Конструкція їх така, що забезпечує дуже простий монтаж фітингу з трубою.
Характеристики:
- Виробник: Valsir
- Країна виробник: Італія
- Область застосування труби Для систем опалення, Для теплої підлоги, Для теплої підлоги, Для гарячого водопостачання, Для питної води, Для систем кондиціонування, Для холодного водопостачання
- Перетин труби: Кругла
- Зовнішній діаметр: 26.0 (мм)
- Внутрішній діаметр: 22.0 (мм)
- Товщина стінки труби: 2.0 (мм)
- Максимальна робоча температура: 95.0 (град.)
- Максимальна короткочасно допустима температура: 110.0 (град.)
- Максимальний робочий тиск: 10.0 (бар)
- Руйнівний тиск: 14.0 (бар)
- Об'єм води: 0.314 (л/м)
- Довжина бухти: 100.0 (м)
- Вага 1 п. м. труби: 0.252 (р)
- Коефіцієнт теплопровідності: 0.43 (Вт/(м*К))
- Колір: Білий
- Ступінь сшитости поліетилену: 60 %
Склад:

Основні властивості:
Завдяки чудовим механічним характеристикам, металопластикові труби Valsir легко сгибаемы, що скорочує число фітингів, необхідних для монтажу системи. Це перевага несе за собою економію в грошовому еквіваленті.
Металопластикові труби можуть гнутися вручну до діаметра 32 мм. і механічно від діаметра 32 мм., за допомогою спеціального інструменту.
Перевагою металопластикових труб Valsir є також надзвичайна стабільність форми і низький коефіцієнт теплового розширення. Після монтажу, труби зберігають конфігурацію протягом тривалого періоду часу, що дозволяє зменшити кількість необхідних хомутів для кріплення труб. При зовнішньому монтажі кількість хомутів для кріплення металопластикових труб скорочується на 40% у порівнянні з кількістю хомутів, необхідних для кріплення пластикових труб PE-X, PE-RT, PP-R, PB, PVC-C і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valsir |
| Країна виробник | Італія |
| Вага 1 п.м. труби | 0.252 г |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина бухти | 100 м |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.43 Вт/(м*К) |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання, Для систем опалення, Для систем кондиціонування, Для питної води |
| Об'єм води | 0.314 л/м |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний радіус вигину з внутрішньою пружиною, Du (зовнішній діаметр) | - |
| Ступінь сшитости поліетилену | 60 % |
- Ціна: 35,73 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2852
35,73 ₴
- +380 (93) 352-50-12Сергій
- Понеділок09:0017:00
- Вівторок09:0017:00
- Середа09:0017:00
- Четвер09:0017:00
- ПʼятницяВихідний
- Субота09:0017:00
- НеділяВихідний


