+380 (99) 176-77-28
+380 (93) 352-50-12




Термостатический клапан CALIS-TS-RD DN32 +Термоголова Classic (20-50°С), "HERZ" Австрия
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект: Триходовий клапан HERZ Calis-TS-RD (DN20) + Термоголовка з накладним датчиком (20-50°C)
Шукаєте надійне рішення для керування теплою підлогою або радіаторним опаленням? Цей готовий набір від австрійського бренду HERZ — це "золотий стандарт" надійності та точності.
Що входить у комплект:
- Клапан HERZ Calis-TS-RD (DN20, 1"): Виконує роль розподільника потоків. Має високу пропускну здатність та стійкість до корозії. Різьба 1" (зовнішня) дозволяє легко інтегрувати його в будь-яку сучасну систему.
- Термоголовка HERZ Classic (20-50°C): Оснащена капілярною трубкою та накладним датчиком. Ви просто фіксуєте датчик на трубі, виставляєте потрібну температуру (від 20 до 50 градусів), і система сама підтримує заданий режим.
Чому варто обрати цей комплект?
- Захист від перегріву: Ідеально для водяної теплої підлоги — вище 50°C температура не підніметься.
- Австрійська якість: HERZ — це обладнання, яке ставлять і забувають про ремонт на десятиліття.
- Економія: Автоматичне регулювання дозволяє знизити витрати на енергоносії до 20%.
Технічні характеристики:
- Діаметр підключення: DN20 (1 дюйм).
- Тип клапана: Розподільчий (триходовий).
- Діапазон регулювання: +20...+50 °C.
- Країна виробник: Австрія.
Замовляйте оригінальний комплект HERZ на Prom.ua і забезпечте комфорт у вашому домі вже сьогодні!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Herz |
| Страна производитель | Австрия |
| Функциональное назначение клапана | Запорный клапан, Смесительный клапан, Распределительный клапан |
| Тип клапана | Двухходовой клапан |
| Направление потока в клапане | Проходное |
| Условный проход | 20 мм |
| Рабочая среда | Вода, Пароводяная смесь, Этиленгликоль |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Диаметр резьбы первого торца | 1"Н |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Диаметр резьбы второго торца | 1"Н |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 16 бар |
| Материал корпуса | Латунь |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Вес | 1 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Ширина | 75 мм |
| Высота | 145 мм |
| Длина | 50 мм |
| Пропускная способность (kvs) | 3000 л/час |
| Комплектация | |
| Термоголовка | 20-50°С |
| Резьба присоеденения головки | М28х1,5 |
- Цена: 3 445 ₴
- В наличии
- Код: TS-7761
3 445 ₴
+380 (99) 176-77-28
Оксана
- +380 (93) 352-50-12Сергей
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0017:00
- Вторник09:0017:00
- Среда09:0017:00
- Четверг09:0017:00
- ПятницаВыходной
- Суббота09:0017:00
- ВоскресеньеВыходной


