




Колектор нержавіюча сталь "Raftec" на 4 контури з витратомірами і євроконусом
Колекторний вузол "Raftec" на 2 контури для системи "ТЕПЛА ПІДЛОГА" з витратомірами, відсічними регулювальними кранами і евроконусом 3/4х16х2.
ОПИС
Колектор для теплої підлоги Німецької фірми "Raftec" являє собою балки з нержавіючої сталі. Подаючий колектор (верхній) укомплектований витратомірами напору теплоносія, для зручного і наочного балансування контурів теплої підлоги. Всі витратоміри виконані в розбірному вигляді, що дає можливість без зусиль зробити профілактичні роботи.
Нижній колектор, колектор обратки, оснащений вентильними регулиючими кранами с можливістю зміни утовщених прокладок. Слугує в якості допоміжного елемента при балансуванні системи теплої підлоги і для проведения профілактичних робіт в колекторі теплої підлоги.
Техничні характеристики
| Матеріал корпуса: | Нержавіюча сталь (AISI304) | ||
| Середній термін служби, лет: | 25 | ||
| Клас точності різьби: | "А" (ISO7/2) | ||
| Утовщувач сальниковий: | EPDM | ||
| Тип різьби приєднуючих патрубків: | ВР-ВР | ||
| Різьба приєднуючих патрубків: | G 1" | ||
| Різьба колекторних виходів: | ЕК 3/4" | ||
| Тип різьби колекторных виходов: | НР | ||
|
|||
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Балка латунна 1" з витратомірами і євроконусами 3/4х16х2.
- Балка латунна 1" з відсічними клапанами і євроконусами 3/4х16х2.
- Кріплення колектора з антивібраційними вставками.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2.046 кг |
| Производитель | Raftec |
| Максимальная рабочая температура | 120 град. |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное рабочее давление | 25 бар |
| Испытательное давление | 33 бар |
| Назначение коллектора | Для водоснабжения, Для теплого пола, Для насосных групп |
| Тип коллектора | Распределительный |
| Количество выходов | 4 |
| Резьба коллектора | Внутренняя |
| Диаметр коллектора | 1" |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 337 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Да |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Расходомер | Да |
| Запорный кран | Да |
- Цена: 4 289,82 ₴
- В наличии
- Код: RC03-04
4 289,82 ₴
- +380 (93) 352-50-12Сергей
- Понедельник09:0017:00
- Вторник09:0017:00
- Среда09:0017:00
- Четверг09:0017:00
- ПятницаВыходной
- Суббота09:0017:00
- ВоскресеньеВыходной




