

Труба для теплої підлоги FIRAT PE-Xb 16х2 мм Біла
Опис:
Труба для теплої підлоги FIRAT із зшитого поліетилену є однією з найбільш інноваційних та сучасних розробок виробника. В ній оптимально поєднуються високі робочі характеристики і прийнятна для українського споживача ціна.
В основі труби лежить максимально надійний PE-Xb поліетилен. Труба здатна витримати короткочасне перевищення робочого тиску і підйом температури теплоносія до 110 градусів.
Труби виготовлені по європейському стандарту. Вони оснащені кисневим бар'єром, який перешкоджає як загазуванню системи, так і передчасного виходу труби з ладу, за рахунок проникнення газів до стінки. А зовнішнє покриття надійно захищає трубу від будь-якого механічного ушкодження, чим значно подовжує період корисної експлуатації.
Характеристики:
- Виробник: FIRAT
- Країна виробник: Туреччина
- Колір: Білий
- Тип матеріалу труби: Зшитий поліетилен
- Марка поліетилену: ПЕ 100
- Вид зшитого поліетилену: РЕ-Хb
- Зовнішній діаметр: 16.0 (мм)
- Товщина стінки труби: 2.0 (мм)
- Кисневий бар'єр: НЕМАЄ
- Стійкість до низьких температур: Так (-2°С)
- Максимальна робоча температура: 95.0 (град.)
- Максимальна короткочасно допустима температура: 110.0 (град.)
- Максимальний робочий тиск: 10.0 (бар)
- Мінімальний радіус вигину вручну: 150.0 (мм)
- Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора): 130.0 (мм)
- Монтаж здійснюється без спец. засобів
- Довжина бухти: 160 (м)
- Гарантія: 50 (років)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Firat Plastik |
| Страна производитель | Турция |
| Тип материала трубы | Сшитый полиэтилен |
| Марка полиэтилена | ПЭ 100 |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 16 мм |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Толщина стенки трубы | 2 мм |
| Армированная труба | Полиэтиленом |
| Кислородный барьер | Нет |
| Максимальная рабочая температура | 95 град. |
| Максимальная кратковременно допустимая температура | 110 град. |
| Минимальное рабочее давление | 2 бар |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Минимальный радиус изгиба вручную | 150 мм |
| Радиус изгиба с применением инструмента (трубогиба, кондуктора) | 130 мм |
| Длина бухты | 160 м |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 50 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид сшитого полиэтилена | PE-RT |
- Цена: 33,39 ₴
- Нет в наличии
- Код: FR16
33,39 ₴
- +380 (93) 352-50-12Сергей
- Понедельник09:0017:00
- Вторник09:0017:00
- Среда09:0017:00
- Четверг09:0017:00
- ПятницаВыходной
- Суббота09:0017:00
- ВоскресеньеВыходной


