Труба для теплої підлоги GIACOMINI (ДЖАКОМІНІ) PE-RT/EVOH 16X2 мм
Труби GIACOMINI з PE-RT (зшитий поліетилен з використанням силану – відсоток зшиваємості > 70%) застосовуються для розподілу води в системах опалення та/або охолодження. Завдяки використанню спеціально створеної сировини для виробництва даного продукту, труба GIACOMINI, поряд з перевагами застосування труб з синтетичних матеріалів, володіє підвищеною гнучкістю, що виключає внутрішнє напруження в процесі монтажу і після заливки стяжки. Відмінною особливістю труби GIACOMINI є також високі органолептичні властивості і гладкість поверхні, що знижують тенденцію утворення відкладень. Всі труби GIACOMINI виготовляються методом екструзії з зовнішнім антидиффузійним захистом EVOH (этиленвінілалкоголю), згідно з нормативами EN ISO 15875 і DIN 4726, що перешкоджає проникненню кисню і, як наслідок, корозійних процесів.++
Характеристики:
- Виробник: GIACOMINI
- Країна виробник: Італія
- Колір: Червоний
- Тип матеріалу труби: Зшитий поліетилен
- Марка поліетилену: ПЕ 100
- Вид зшитого поліетилену: PE-RT
- Зовнішній діаметр: 16.0 (мм)
- Товщина стінки труби: 2.0 (мм)
- Кисневий бар'єр: Так
- Стійкість до низьких температур: Так (-2°С)
- Максимальна робоча температура: 95.0 (град.)
- Максимальна короткочасно допустима температура: 110.0 (град.)
- Максимальний робочий тиск: 10.0 (бар)
- Мінімальний радіус вигину вручну: 150.0 (мм)
- Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора): 130.0 (мм)
- Монтаж здійснюється без спец. засобів
- Довжина бухти: 200/400/600 (м)
- Гарантія: 50 (років)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Giacomini |
| Страна производитель | Италия |
| Тип материала трубы | Полиэтилен |
| Марка полиэтилена | ПЭ 100 |
| Вид сшитого полиэтилена | Пероксидный (PE-Xa) |
| Область применения трубы | Для горячего водоснабжения, Для холодного водоснабжения, Для систем отопления, Для холодоснабжения, Для систем орошения, Для теплого пола, Для прокладки кабеля, Для транспортировки сжатого воздуха, Для газоснабжения |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 16 мм |
| Внутренний диаметр | 12 мм |
| Толщина стенки трубы | 2 мм |
| Кислородный барьер | Да |
| Максимальная рабочая температура | 75 град. |
| Максимальная кратковременно допустимая температура | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Разрушающее давление | 14 бар |
| Минимальный радиус изгиба вручную | 150 мм |
| Радиус изгиба с применением инструмента (трубогиба, кондуктора) | 100 мм |
| Длина бухты | 200 м |
| Цвет | Красный |
| Гарантийный срок | 50 лет |
- Цена: 38,05 ₴/м
- Нет в наличии
- Код: G16
38,05 ₴/м
- +380 (93) 352-50-12Сергей
- Понедельник09:0017:00
- Вторник09:0017:00
- Среда09:0017:00
- Четверг09:0017:00
- ПятницаВыходной
- Суббота09:0017:00
- ВоскресеньеВыходной

